Vzdělání a řemeslo – veletrh

Oblíbená výstava Vzdělání a řemeslo, kde se prezentovala i naše Zemědělská fakulta, proběhla v novém Národním pavilonu Z na Výstavišti v Českých Budějovicích ve dnech 4.– 6. listopadu 2021. 

Letos poprvé se veletrhu účastnila Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích včetně Zemědělské fakulty. Připraven byl poutavý interaktivní program s ukázkami studijních možností budoucích studentů Zemědělské fakulty. Po tři výstavní dny byli k dispozici naši doktorandi z různých kateder, kteří zájemcům poskytli vyčerpávající informace nejen o studiu, ale i o bohatém studentském životě. Veletrh předčil veškerá očekávání, o stánky Jihočeské univerzity včetně Zemědělské fakulty byl velký zájem. 

ZÁŠTITU nad 26. ročníkem výstavy Vzdělání a řemeslo převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo práce a sociálních věcí, hejtman Jihočeského kraje Martin Kuba a primátor statutárního města České Budějovice Jiří Svoboda. 

Fotogalerie

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.zf.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích