Volná pracovní pozice – Technik na KKZP

Volná pracovní pozice

Technik

Katedra potravinářských biotechnologií a kvality zemědělských produktů

Požadujeme

• Ukončené SŠ vzdělání se zaměřením na mikrobiologii nebo analýzu potravin,
  • praktická znalost odborné laboratorní práce.

Pracovní náplň

• Práce v laboratoři (mikrobiologie a analýza potravin),
  • příprava laboratorních cvičení.

Nabízíme

• úvazek 100 %,
  • zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování,
  • zaměstnanecké benefity: 4 dny indispozičního volna; dotované stravování nebo stravenky; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky; MS Office zdarma pro soukromé využití; dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu a další (nabídka bude průběžně aktualizována).

Nástup od: 1. března 2024 nebo dohodou

Pracovní poměr: doba určitá, 36 měsíců s tříměsíční zkušební dobou, možnost následného prodloužení, případně na dobu neurčitou.

Pracoviště: Fakulta zemědělská a technologická Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, Katedra potravinářských biotechnologií a kvality zemědělských produktů.

Písemné přihlášky zašlete do 12. 2. 2024 na adresu: Bc. Klára Papežová, DiS., Jihočeská univerzita v Č. Budějovicích, Fakulta zemědělská a technologická, Studentská 1668, 370 05 České Budějovice nebo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

K přihlášce uchazeč přiloží:

• strukturovaný životopis,
  • kopie dokladů o vzdělání, případně doklady o odborné způsobilosti,
  • další dokumenty potřebné k prokázání splnění kritérií kladených na uchazeče.

Bližší informace o pracovní pozici podá:

• doc. Ing. Pavel Smetana, Ph.D., tel. +420 389 032 615, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakulta zemědělská a technologická Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích si vyhrazuje právo žádného z uchazečů do pracovního poměru nepřijmout.