Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Vážení zaměstnanci, milí studenti a vážení členové veřejnosti,

přichází čas pohodlí, klidu a radosti, a tím jsou Vánoce, a rovněž příležitost přivítat s nadšením nový rok. Přejeme Vám všem za Fakultu zemědělskou a technologickou Jihočeské univerzity vše, co je pro tyto svátky a nadcházející období nového roku nejdůležitější.

Zaměstnancům fakulty přejeme klidný odpočinek a čas strávený s rodinou, ať Vám Vánoce přinesou radost a v novém roce přejeme mnoho energie, aby se Vám dařilo v plnění profesních cílů. Studentům fakulty přejeme úspěšné zkouškové období, odpočinkové Vánoce a inspirující nový rok plný nových poznatků a příležitostí.

Obracíme se i na veřejnost s vděčností za podporu a zájem o naši fakultu. Přejeme Vám, abyste si užili klidné svátky s blízkými a do nového roku přejeme mnoho radosti, zdraví a štěstí.

Nechť Vás obklopuje atmosféra lásky a porozumění, ať Vánoce přinášejí do Vašich domovů teplo a harmonii. Vstupujme do nového roku s nadějí, odhodláním a otevřeností k novým výzvám a možnostem.

S přáním veselých Vánoc a šťastného nového roku!

Fakulta zemědělská a technologická Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích