Úspěch naší studentky v soutěži „NutriNET2023“

Ve dnech 7.–8. září 2023 se v rámci konference  „Lazarove dni výživy a veterinárnej dietetiky“ konala studentská soutěž doktorského studia „NutriNET2023“. Do soutěže se přihlásili studenti z Univerzity veterinárního lékařství a farmacie v Košicích, Veterinární univerzity v Brně, Mendelovi univerzity v Brně, Slovenské polnohospodářské univerzity v Nitře a Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Tato soutěž je založená na přednáškách studentů, kteří zde představují své dosavadní výsledky získané v průběhu studia a obhajují je před odbornou komisí.

Naše studentka druhého ročníku doktorského studijního programu Obecná zootechnika Ing. Denisa Polívková z Katedry zootechnických věd získala druhé místo za prezentaci výsledků na téma „Využití probiotických krmných aditiv ve výživě telat“, když zaujala odbornou porotu svým přednesem a odpověďmi na kladené otázky od komise i z pléna. Cílem této akce je také navazování nových kontaktů nejen mezi studenty, ale i akademickými pracovníky pro jejich případnou další spolupráci.