Nabídka pracovní pozice na FZT JU

Děkan Fakulty zemědělské a technologické Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích
vypisuje podle § 77 zák. č. 111/98 Sb., o vysokých školách, v platném znění
výběrové řízení na obsazení pracovního místa

Akademický pracovník
odborný asistent, docent či profesor

Požadujeme

• Dokončené vysokoškolské vzdělání ve studijním programu v oblasti zemědělství, techniky, IT či příbuzném a minimálně zahájené doktorské studium,
  • předpoklady pro vědecko-výzkumnou a pedagogickou činnost,
  • publikační a projektová činnost odpovídající délce praxe.

Nabízíme

• úvazek 20–100 % (dle dohody),
  • zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování,
  • zaměstnanecké benefity: 4 dny indispozičního volna; dotované stravování nebo stravenky; zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky; MS Office zdarma pro soukromé využití; dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu a další (nabídka bude průběžně aktualizována).

Nástup od: dohodou

Pracovní poměr: doba určitá, 36 měsíců s tříměsíční zkušební dobou, možnost následného prodloužení.

Pracoviště: Fakulta zemědělská a technologická Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích,

Písemné přihlášky zašlete do 25. 11. 2023 na adresu:

Bc. Klára Papežová, DiS.,
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích,
Fakulta zemědělská a technologická,
Studentská 1668, 370 05 České Budějovice

K přihlášce uchazeč přiloží:

• strukturovaný životopis,
  • kopie dokladů o vzdělání, případně doklady o odborné způsobilosti,
  • stručnou charakteristiku dosavadní odborné činnosti,
  • přehled publikovaných odborných prací a další tvůrčí činnosti,
  • seznam projektů, na jejichž řešení se uchazeč podílel,
  • další dokumenty potřebné k prokázání splnění kritérií kladených na uchazeče.

Fakulta zemědělská a technologická Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích si vyhrazuje právo žádného z uchazečů do pracovního poměru nepřijmout. Zároveň si vyhrazuje právo obsadit více pracovních pozic.