Diplomová práce nezapadne

Náš absolvent Ing. Václav Tomášek, ze studijního oboru Zemědělské inženýrství – Fytotechnika, se umístil se svou diplomovou prací na druhém místě v soutěži časopisu Agromanuál (vydavatelství Kurent) Diplomová práce nezapadne.

Tímto mu dodatečně gratulujeme a děkujeme za reprezentaci Zemědělské fakulty JČU. 

Na rok 2022 je vypsán nový ročník této soutěže: "Soutěž pro studenty aneb diplomová práce nezapadne". Zapojit se mohou studenti závěrečných ročníků zemědělských vysokých škol, jejichž závěrečné práce jsou zaměřeny na rostlinnou výrobu, mechanizaci či rostlinné biotechnologie.  Více o soutěži se dozvíte v přiloženém zadání.

Fotogalerie

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.zf.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích