Úspěch doktorandky Ing. Magdy Vodrážkové

V termínu 18.–19.11.2021 se pod záštitou Fakulty životního prostředí, České zemědělské univerzity v Praze konal v zámeckém areálu v Kostelci nad Černými lesy XIII. ročník konference Kostelecké inspirování (kosteleckeinspirovani.fzp.czu.cz).

V rámci konference proběhla prezentace výsledků studentů magisterských a doktorských studijních programů, výměna zkušeností, navázání kontaktů a spolupráce s kolegy z ekologických, krajinářských, environmentálních i dalších oborů. Velmi úspěšně Zemědělskou fakultu reprezentovala naše doktorandka Ing. Magda Vodrážková z Katedry biologických disciplín, která zvítězila v kategorii nejlepší poster s příspěvkem „Smell of fear: the presence of an invasive turtle influences embryonic and larval development in the common frog“.

Gratulujeme.

Fotogalerie

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice