Úspěch doktorandky Ing. Magdy Vodrážkové

V termínu 18.–19.11.2021 se pod záštitou Fakulty životního prostředí, České zemědělské univerzity v Praze konal v zámeckém areálu v Kostelci nad Černými lesy XIII. ročník konference Kostelecké inspirování (kosteleckeinspirovani.fzp.czu.cz).

V rámci konference proběhla prezentace výsledků studentů magisterských a doktorských studijních programů, výměna zkušeností, navázání kontaktů a spolupráce s kolegy z ekologických, krajinářských, environmentálních i dalších oborů. Velmi úspěšně Zemědělskou fakultu reprezentovala naše doktorandka Ing. Magda Vodrážková z Katedry biologických disciplín, která zvítězila v kategorii nejlepší poster s příspěvkem „Smell of fear: the presence of an invasive turtle influences embryonic and larval development in the common frog“.

Gratulujeme.