• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně
  • Mezinárodní konference AGRICULTURE AS AN ACTOR OF SOCIAL INCLUSION

Mezinárodní konference AGRICULTURE AS AN ACTOR OF SOCIAL INCLUSION

Ve dnech 14. a 15. října 2021 proběhne mezinárodní konference Agriculture as an Actor of Social Inclusion (AGASI), pořádaná Zemědělskou univerzitou v Nitře a asociací Druživa a zaštítěná OECD.

Hlavním tématem konference je problematika sociálního zemědělství v Evropě, ale mezi dvanácti hlavními řečníky se představí i zástupci z USA či Japonska. Mezi prezentujícími jsou přední evropští odborníci v oblasti sociálního zemědělství, jako např. prof. Francesco Di Iacovo univerzity v Pise (IT), Dr. Marjolein Elings s Wageningen University (NL), či Thomas Van Elsen z university v Kasselu (D). Českou republiku v rámci konference zastupuje doc. Ing. Jan Moudrý, Ph.D. ze Zemědělské fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, který představí současnou situaci a perspektivy rozvoje sociálního zemědělství v ČR a zemích východní Evropy.

Druhý den konference je věnován diskusním panelům a kulatým stolům, přičemž i zde bude zapojena část prezentujících z prvního dne. Příspěvky hlavních přednášejících a první den konference proběhnou v anglickém jazyce, druhý den pak v jazyce slovenském.

Konference se koná v Nitře, vzhledem k situaci s COVID-19 však souběžně poběží pro účastníky mimo Slovensko i on-line. Registrace je možná do 8. 10. 2021 a je zdarma.

Více detailů na stránce konference.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice
Tel.+420 387 772 427 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. www.zf.jcu.cz

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích