Oslavy 30 let Jihočeské univerzity

Dne 10. září oslavila i naše Zemědělská fakulta 30. leté výročí založení Jihočeské univerzity. V krásném prostředí Sokolského ostrova jsme se v dopoledních hodinách věnovali budoucím uchazečům o studium. A možnosti kam namířit své kroky po maturitě u nás mají studenti velmi široké. Zájem o náš stánek byl veliký. Třeba se s nimi potkáme příští rok právě v našem Kampusu.  Odpoledne jsme se věnovali především oslavám 30. let založení Jihočeské univerzity. Program byl bohatý, s představením jednotlivých fakult, seznámení s jejich historií v doprovodu kvalitní hudby. Součástí večera byly rozhovory s děkany jednotlivých fakult i rozhovor s rektorem. Za naší Alma Mater promluvil a přání pronesl děkan naší fakulty doc. RNDR. Petr Bartoš, Ph.D. Celý den pak zakončil křest knihy o Jihočeské univerzitě a slavnostní ohňostroj.