• Úvod
  • Fakulta
  • Aktuálně

JOURNAL – Metody molekulární biologie zkracují šlechtitelský cyklus

V prosincovém čísle časopisu JOURNAL si můžete přečíst rozhovor s prof. Ing. Vladislavem Čurnem, Ph.D., který je vedoucím Katedry genetiky a zemědělských biotechnologií na naší fakultě.

Fotogalerie

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Zůstaňme v kontaktu na
sociálních sítích

Studentská 1668, 370 05 České Budějovice Tel.+420 387 772 427 | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studentská 1668, 370 05
České Budějovice