Vedení FZT JU pro nové volební období děkana

V pondělí 1. dubna 2024 začalo nové funkční období děkana doc. RNDr. Petra Bartoše, Ph.D. Akademický senát Fakulty zemědělské a technologické Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích ho na svém zasedání 10. listopadu 2023 zvolil jako kandidáta na pozici děkana plným počtem hlasů přítomných senátorů. Rektor Jihočeské univerzity návrh přijal a dne 30. ledna 2024 jej jmenoval děkanem FZT JU pro funkční období 04/2024–03/2028.

Vzhledem k tomu, že 1. dubna letošního roku připadl na státní svátek Velikonoční pondělí, první zasedání kolegia děkana proběhlo dne 2. dubna. Během jednání děkan předal jmenovací dekrety do funkce proděkanů:

• Proděkanka pro akreditace a řízení kvality
    • Ing. Andrea Bohatá, Ph.D.,
    • odborný asistent na Katedře rostlinné výroby
  • Proděkan pro studijní záležitosti
    • Dr. Ing. Jaromír Kadlec,
    • odborný asistent na Katedře potravinářských biotechnologií a kvality zemědělských produktů
  • Proděkan pro vědu a výzkum
    • doc. Ing. Jan Bárta, Ph.D.,
    • vedoucí Katedry rostlinné výroby
  • Proděkan pro zahraniční vztahy
    • Ing. Mgr. Pavel Olšan, Ph.D.,